1. oddíl Lvíčata

Tábor 2017

Tábor v roce 2017 se uskutečnil od 2.7. do 15.7. na tábořišti ve Šluknově a celým táborem nás provázela Alenka v říši divů!

Fotky z tábora naleznete v galerii Lvíčat.

Tábor 2016

Letošní tábor se uskutečnil v termínu 3.-17.7.2016 na sřediskovém tábořišti poblíž Šluknova a ústředním motivem tábora byla etapová hra na téma "Asterix a Obelix - Galská vesnice".

Fotky z tábora naleznete v galerii Lvíčat.

Tábor 2015

Večerní nástup Robin Hood. To byla hlavní postava desátého tábora Lvíčat. A kromě něj 20 účastníků a řada vedoucích. Prožili jsme společně příběh zbojníků z lesa Sherwoodu a jejich úhlavního nepřítele, šerifa z Nottinghamu, který usiloval o královskou korunu. A především nezapomenutelné dva týdny ve Šluknově, naučili jsme se leccos nového, podívali se na puťáku do námi zatím neprobádané části Českého Švýcarska, hned sedm Lvíčat složilo slavnostní slib vlčat nebo světlušek a šest účastníků náš oddíl opustilo, aby od září rozšířili řady skautů a skautek oddílu Camelot.

Jubilejní oddílový tábor je za námi, zbyly nám po něm krásné vzpomínky, ale také fotky a video!

Tábor 2014

Lvíčata v nových oddílových trikách V roce 2014 se tábor nesl v duchu příběhu Nangijaly na motivy knihy Bratři Lví Srdce. Po prvním seznámení s novou zemí vypadalo vše idylicky, ale netrvalo dlouho, než se ukázalo, že vše není tak krásné, jak se zdá. Nangijalu a především Šípkové údolí terorizoval Tengil za pomoci příšerné Katly, proti čemuž bylo třeba začít něco podnikat... Nakonec se Jonatánovi s Karlem za pomoci všech ostatních podařilo Tengila porazit a Šípkové i Třešňové údolí tak zachránit... Kromě toho jsme si zahráli řadu her, vyrazili na výlet do Českého Švýcarska a také se rozloučili hned s devíti členy našeho oddílu.

Na to, jak tábor probíhal a co všechno (a nejen to) jsme dělali, se můžete podívat v naší fotogalerii.

Tábor 2013

Mušketýři Táborem 2013 nás provázeli Athos, Porthos, Aramis, tři mušketýři, spolu s D'Artagnanem a také prohnaným kardinálem Richelieu. Jako mušektýři jsme museli vynaložit spoustu sil, abychom zachránili slávu a čest Francie a zabránili kardinálovi v sesazení krále. Mimo to jsme vyrazili na putovní výlet na Jedlovou, zahráli si mnoho her a vyzkoušeli nejrůznější táborové aktivity. Samozřejmě jsme také museli v noci tábor hlídat, podílet se na službě v kuchyni a bohužel na konci se taktéž rozloučit z některými z nás, kteří přecházejí do oddílu Cameot.

Komentované fotky z tábora zachycující jeho průběh a atmosféru najdete v naší fotogalerii.

Tábor 2012

Tábor 2012 V roce 2012 jsme se vydali na dlouhou cestu společně s Hobitem Bilbem tam a zase zpátky, zažili jsme mnoho všedních starostí, ale především nevšedních dobrodružství, která nás na dlouhé a vyčerpávající cestě potkala. Samozřejmě jsme si zahráli mnoho dalších her, vyzkoušeli několik výtvarných činností, vydali se na nepříliš šťastný výlet do Hřenska a přilehlých soutěsek, ale především jsme strávili 14 dní v přírodě, v podsadových stanech, v perfektní partě všech Lvíčat!

Nyní si můžete připomenout, jak tábor probíhal, prostřednictvím našich fotek. Zároveň se můžete podívat na video z noční etapy.

Tábor 2011

Tábor 2011Tábor je za námi a s ním i celý skautský rok 2010/11. Na táboře se nám podařilo především objet svět za 80 dní, ale kromě toho jsme si zahráli mnoho her na louce i v lese, vyzkoušeli mnoho táborových činností, vydali se na výlet na horu Klíč a hrad Sloup, několik z nás též složilo slib a také mnoho z nás na táboře opustilo náš oddíl, aby rozšířili řady oddílu skautů a skautek Camelot.

Podívat se, jak náš tábor vypadal, můžete prostřednictvím fotek v naší fotogalerii.

Tábor 2010

Tábor 2010 Po roce jsme se na tábor opět vypravili na naše tradiční tábořiště ve Šluknově. Celým táborem nás provázela etapová hra s motivem dobrodružství divokého západu. Kromě toho jsme vyzkoušeli množství nejrůznějších táborových her a aktivit, neminuly nás noční hlídky, vydali jsme se na putovní výlet do Českého Švýcarska, koupali se v rybnících i na koupalištích, několikrát jsme téměř zmírali vedrem a jen výjimečně jsme naopak museli obléci pláštěnky.

Komentované fotky z tábora, zachycující významnou část aktivit, které jsme na táboře dělali, naleznete v naší fotogalerii.

Odkazy na fotky z minulých táborů naleznete v archivu akcí.

Tábor 2010